fin trim logo skolkahappypanda cz

English | Česky

+(420) 774 366 997
+(420) 603 336 824
 Sosnová 757/2B Brno-Jundrov

Naše pedagogické zásady – Odbornou cestou a cestou srdce!

Všichni pracovníci Happy Panda miniškolky jsou přesvědčeni, že pouze práce vykonávaná s maximálním nasazením a láskou může přinášet výsledek, který děti v dnešní době k dosažení úspěchu potřebují a budou potřebovat. Vytvořením klidné, láskyplné, veselé a inspiratitivní atmosféry dětem navštěvujícím naši mateřskou školu přispějeme k tomu, aby z nich byli úspěšní, vyrovnaní a aktivní dospělí.

Tuto atmosféru vytvářejí naši pracovníci hlavně veškerou svou pozorností, laskavostí, odbornými znalostmi a využitím rozmanitých hravých metod. Místosti jsou zařízeny přehledným a útulným způsobem a působí hravým a radostným dojmem.

Z vlastních zkušeností víme a jsme přesvědčeni, že vzdělávání na základě Montessori metodiky a postupů vypracovaných Rudolfem Steinerem a Nicolou Teslou umožňuje docílit maximálních pedagogických výsledků. Právě proto jsme všechny tři metody zkombinovali. Výchovný program mateřské školy je postaven na principu učení hrou, která zajišťuje nepřerušený vývoj dítěte. Naším pedagogickým cílem je neustále rozvíjet sebevědomí dítěte, rozšiřovat jeho pole zájmů, a umožnit mu získat co nejlepší prožitek z dosažených úspěchů během jeho pobytu u nás. Zaměřujeme se také na vývoj dětí v oblasti sociální a intelektuální, který jim umožní úspěšný nástup do školy a usnadní následnou adaptaci.