fin trim logo skolkahappypanda cz

English | Česky

+(420) 774 366 997
+(420) 603 336 824
 Sosnová 757/2B Brno-Jundrov

Naše školka se kromě výuky anglického jazyka prioritně zabývá povědomím a osvojením si návyků pro ochranu zdraví a ochranu životního prostředí.

Programy pro ochranu zdraví

  • procházky lesem
  • jóga
  • tibetská zvuková terapie
  • cvičení proti ploché noze
  • cvičení pro děti
  • důsledný návyk masáže chodidel pro posílení imunitního systému a pro nastartování léčebných procesů v organismu
  • tenis
  • plavání

Za životní prostředí nese odpovědnost každý z nás. Proto také naše děti již od 2,5 roku věku učíme, jakým způsobem mohou předměty opětovně využívat, přehodnotit jejich použítí a možnost jejich dalšího zpracování. Pravidelně organizujeme činnosti, které v dětech výslovně rozvíjí vnímání životního prostředí. Naším partnerem se stalo sousední školské zařízení Lipka. Děti si při těchto zájmových činnostech nepozorovaně a hravou formou osvojují anglický jazyk a obohacují slovní zásobu.