fin trim logo skolkahappypanda cz

English | Česky

+(420) 774 366 997
+(420) 603 336 824
 Sosnová 757/2B Brno-Jundrov

Jsme pyšní na to, že můžeme dětem zajistit klidné a lesní prostředí, vlastní zahradu, ve které si mohou hrát a učit se za zpěvu ptáků, pokud to počasí dovolí. Okolí je tak tiché, že děti nejsou rušeny ani hlukem automobilů. Právě čerstvý vzduch a cvrlikání ptáků si nemůžeme vynachválit.

Školka se nachází asi 100 metrů od jundrovského lesa, kam s dětmi chodíme na procházky a ony tak jako v lesních školkách objevují krásy přírody. V lese lze nalézt malou zoologickou zahradu, kde se děti seznamují se zvířátky a jejich zvyky.

Budova školky je z hlediska bezpečnosti velmi dobře umístěna a děti díky ochrannému oplocení nemohou vyběhnout na silnici.

Pokud se vyhnete dopravním zácpám, je celková dostupnost školky velmi dobrá. Díky rychlostní silnici je školka během 3-5 minut přístupná z těchto městských částí: Komín, Bystrc, Lesná, Královo Pole, Nový Lískovec a Bohunice. Do 20 minut trvá cesta do školky z okolních obcí jako jsou např. Rosice, Žebětín nebo Rajhrad. Cestující hromadnou dopravou musí vystoupit z autobusu č. 67 na zástávce Nálepkova a odtud je školka pomalou chůzí vzdálená asi 2 minuty.

Vnitřní uspořádání školky působí na děti příznivě, podporuje vyrovnanost a hravost, kreativitu a inspiraci. Chloubou našeho ústavu je vybavení školky, o které se neustále starají vedoucí pracovníci. Umývárny v budově, dveře, vnější a vnitřní stěny jsou po kompletní rekonstrukci.